Od lat pracujemy w celu realizacji misji tworzenia najwyższej jakości sieci zakładów pogrzebowych, którym można zaufać

Nasza Wizja

Tworzymy sieć najlepszych domów pogrzebowych, wspieramy je we wszystkich procesach administracyjnych i wyznaczamy nowe standardy innowacyjności i jakości w branży pogrzebowej.

Rowzój i wizja
- sieć Sereni

Europejskie oddziały Sereni znajdują się w Belgii, Niemczech i Polsce.

Na tą chwilę, w naszej sieci znajduje się już ponad 85 zakładów obsługujących przeszło 17 000 pogrzebów i 8 000 kremacji rocznie

Oddziały Sereni

Sereni | Nekrolog

+48 67 215 33 20

Żeleńskiego 48, 64-920 Piła

Sereni | Amabilis Rembertów

Komandosów 14, 04-485 Warszawa

Sereni | Amabilis Powiśle

ul. Tamka 22/24, 00-349 Warszawa

Sereni | Amabilis Wola

ul. Emila Zegadłowicza 1, 01-214 Warszawa

Sereni | Amabilis Gocław

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 49, 04-125 Warszawa

Sereni | Warszawa Śródmieście

Wilcza 16, 00-532 Warszawa

Sereni | Warszawa Łomianki

Brukowa 6A, 05-092 Łomianki

Sprawdzone na innych europejskich rynkach podejście do rozwoju sieci

Początek

Rozpoczęcie od reputowanych firm świadczących usługi wysokiej jakości w najważniejszych rejonach kraju.

Wsparcie

Wsparcie w rozwoju organizacji lokalnych oddziałów poprzez wzrost organiczny, inwestycje kapitałowe oraz lokalną konsolidację.

Ekspansja

Ekspansja w dalszych rejonach kraju i replikowanie najlepszych praktyk z poziomu lokalnego wraz z rozwojem krajowego centrum wsparcia.

Kim Jesteśmy

Nasze wartości

Pomaganie ludziom

Nasza działalność polega na pomaganiu osobom pogrążonym w żałobie w dokonaniu odpowiednich przygotowań do ostatniej drogi ich bliskiej osoby oraz zapewnieniu trwałych wspomnień dla rodziny i przyjaciół. Robimy to z pozytywnym, troskliwym i pełnym zrozumienia podejściem.

Wzajemny szacunek

To Państwo sprawili, że Państwa firma stała się tym, czym jest dzisiaj. Państwa bardzo specyficzne firmowe DNA, Państwa współpracownicy, Państwa pracownicy i Państwa decyzje – to wszystko składa się na przepis na sukces. Bardzo to doceniamy
i darzymy możliwie największym szacunkiem
i chcemy Państwa wesprzeć w dalszym wzroście.

Zaufanie

Nasza sieć składa się z przedsiębiorców pogrzebowych, z którymi współpracujemy w duchu zaufania. Jeśli chodzi o pomysły na przyszłość związane z Państwem lub Państwa firmą, rozmawiamy ze sobą otwarcie i po partnersku.

Standardy zawodowe

Jesteśmy profesjonalną organizacją i dążymy do osiągnięcia jak najwyższych standardów we wszystkim, co robimy, oraz do ciągłego ich doskonalenia.

Partnerstwo

Wierzymy, że nasze cele możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy będziemy współpracować z rodzinami klientów, dostawcami i naszymi pracownikami.

Zrównoważony rozwój

Popieramy zbliżone do naturalnych formy pochówku, trumny i urny wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska oraz popieramy regionalne współprace i przepisy.

Uzyskaj darmową wycenę Twojego przedsiębiorstwa

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Sereni i w jaki sposób możemy współpracować? Nie ma problemu, zawsze jesteśmy do dyspozycji!

Uzyskaj darmową wycenę 
Twojego przedsiębiorstwa

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Sereni i w jaki sposób możemy współpracować? Nie ma problemu, zawsze jesteśmy do dyspozycji!

Sereni Polska
Aleje Jerozolimskie 93,
Biuro HubHub
info@sereni.pl
02-001 Warszawa

Tworzymy sieć najlepszych domów pogrzebowych, wspieramy je we wszystkich procesach administracyjnych i wyznaczamy nowe standardy innowacyjności i jakości w branży pogrzebowej.